צרו קשר

תודה

ניצור עמך קשר בהקדם

Triteia היא מערכת המשלבת תכונות וטכנולוגיות מהפכניות, ומאפשרת המסה של מגוון סוגי כימיקלים גרנולריים ואבקתיים לצורך הפקת תמיסות בדיוק הגבוה ביותר.
Triteia מציגה סטנדרט חדש ומרגש בתחום הטיפול במים, המבוסס על רמה גבוהה של דיוק, בשילוב יכולות בקרה ואיכות עיבוד מעולות .

פתרון חכם, on-site, בטוח, קומפקטי, מותאם בקלות להעדפות הלקוח, משתלם ואמין - Triteia משלבת את כל התכונות הנפלאות האלה במוצר אחד. היא כל מה שלא היה בעולם הטיפול במים רק לפני עשור.

הפתרון הכולל של Triteia

arrow
arrow
arrow
arrow

הסוד התעשייתי מאחורי הדיוק של Triteia

נדרשו למהנדסים ולמנהלי המוצר שלנו שנים רבות של מחקר שאפתני ובדיקות קפדניות כדי להגות וליצור את מערכת Triteia המתקדמת. Triteia מגיעה לרמת דיוק מרשימה וגבוהה באמצעות שילוב בקרת מינון ייחודית וחדשנית (ממתינה לרישום פטנט) עם תהליך מדידה חכם ויכולת שליטה ובקרה מרחוק.

תוכנית בקרת המינון החכמה של Triteia משלבת אלגוריתמים מתקדמים עם הגדרות של מערכת אספקת מים ומגוון משתני עיבוד של התהליך, כמו קצב זרימה וניתוח כימי on-line, כדי להעניק ללקוח את הבקרה האמינה והמדויקת ביותר על תהליך העבודה.

באמצעות שילוב של מידע מקוון עם נתונים לא מקוונים, מערכת Triteia מסתגלת בקלות לצרכיו של כל משתמש. היא מייעלת תהליכים וחוסכת בעלויות ובה בעת מעניקה שליטה ובקרה מצוינת על התהליך. בזכות העיצוב היעיל והקומפקטי שלה, Triteia משלבת ורסטיליות וכדאיות כלכלית, בנוסף להתקנה פשוטה.

מערכת Triteia מהווה פתרון כולל – החל מהשלב הראשוני של מילוי וניהול הכימיקל המוצק, דרך הזנה והמסה ועד למינון המשולב והמבוקר של תמיסת הנוזל הכימית. המערכת תואמת לסוגים שונים של משאבות מינון. הייעודים העיקריים של המערכת כוללים הכלרה לחקלאות, למי שתייה, לתעשיית המזון ולבריכות שחייה.

 

למידע נוסף, היכנסו לאתר TRITEIA.