צרו קשר

תודה

ניצור עמך קשר בהקדם

אנחנו מציעים ללקוחותינו טווח מרשים של מוצרי ושירותי טיפול במים הכולל טיפולים תעשייתיים, עירוניים, טיפולים במי שתייה וייצור UltraPure Water – לכן אנחנו בטוחים שנמצא את הפתרון המדויק עבורכם.

55 שנות הניסיון שלנו מתבטאות לא רק בשירות לקוחות מעולה או במוצרים הטובים ביותר – הן מבטיחות מצויינות ללא פשרות בכל מה שאנחנו עושים. בראש ובראשונה, הניסיון העשיר שלנו מאפשר לנו למקסם את ההשקעה של לקוחותינו ולהשיג עבורם את המירב מהמוצר או השירות שבו הם בוחרים, באמצעות המערכות המובילות בתעשיית המים, אשר עומדות בתקנים המחמירים ביותר.

בכל מוצר או שירות שאנו מציעים לכם אנו שואפים ליעילות מרבית ולשמירה בלתי מתפשרת על הסביבה. אנו פונים הן למגזר הפרטי והן למגזר הציבורי. לקוחותינו כוללים בתי חולים, מעבדות, מוסדות בריאות, עיריות, תשתיות ומתקנים חקלאיים, תעשיות כבדות, חברות סטארט-אפ ועוד.

אנו מעניקים שירותים למגוון רחב של לקוחות בארץ ובעולם, החל משלבי הייעוץ הראשונים של הפרויקט, כולל בחירה והתאמה של המוצרים והשירותים המתאימים לצרכי הלקוח, דרך התקנה, תמיכה הנדסית המגיעה לכל מקום בעולם, ועד לתחזוקה ארוכת טווח.

בין המוצרים והשירותים שלנו:

טיפול במים לתעשייה

ייצור Ultra Pure Water

טיפול במי שתייה

חיטוי מים

ניטור online של איכות המים

טיפול במים במעבדה

מצוינות כערך עליון:

השירות המעולה שאנו מעניקים ללקוחותינו מבוסס על שלושה רכיבים עיקריים:

  • תקשורת שוטפת יומיומית עם לקוחותינו ומתן מענה מיידי לכל צורך שמתעורר.
  • צוות מיומן של מהנדסים וטכנאים, שזמין למתן שירות בכל מקום שיידרש, ומציע פתרונות הן בתמיכה טלפונית מרחוק והן על ידי הגעה לתיקון בשטח.
  • תמיכה צמודה לפני ואחרי משלוחים ושירותי אחזקה שוטפים.

שני המפעלים שלנו, הממוקמים בצפון ובדרום הארץ כוללים גם מתקני ייצור וגם שטחי אחסון. שיטות הפצה יעילות ומבוקרות, מאפשרות לנו לשרת את לקוחותינו בצורה המהירה והטובה ביותר.