צרו קשר

תודה

ניצור עמך קשר בהקדם

אנחנו מאמינים, שכדי להגיש את הפתרונות המעולים ביותר לטיפול במים ללקוחותינו, עלינו להביא אליהם את מיטב המוצרים של היצרנים המובילים בעולם.

לצורך כך, חברנו לחברות ולספקיות הציוד המובילות בעולם בתחום הטיפול במים, עימן יש לנו שותפויות שנמשכות כבר עשרות שנים. זאת, כחלק מהמחוייבות ההדדית החזקה והמתמשכת שלנו ללקוחותינו ובמסגרת השאיפה שלנו להעניק להם את הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים והטובים ביותר.

הקריטריונים שעל פיהם אנחנו בוחרים את החברות המיוצגות על ידינו כוללים פורטפוליו מוצרים מהשורה הראשונה, טכנולוגיה ברמה גבוהה העומדת בתקנים המחמירים ביותר, שירות מקצועי ומוניטין מוצק ואמין. אנחנו משמשים כנציגי החברות הללו בישראל, ומשלבים את מוצרי הליבה שלהן עם היכולות ההנדסיות שלנו, עם שירות הלקוחות המצוין ועם החדשנות שאנחנו מובילים. מוצרי החברות הללו מהווים רכיבים עיקריים במפעלים, במערכות ובשירותים שלנו.

בין המותגים שאנחנו מייצגים:

DuPont Water Solutions הינה חטיבה עסקית עצמאית בתאגיד החומרים האמריקאי DuPont.
פעילותה העיקרית של החברה, שנוסדה לפני 70 שנה, היא ייצור ושיווק גלובליים של טכנולוגיות לטיפול במים ולתהליכי הפרדה לשימוש ביתי ותעשייתי במגוון רחב של תעשיות.
אנחנו מייצגים את DuPont Water Solutions בישראל כבר יותר מ-55 שנה.

בשנים 1965-2009, חברת טרייטל ייצגה את חברת Rohm and Haas, היצרנית המובילה של שרפים מחליפי יונים דאז.
בהמשך לרכישה של חברת Rohm and Haas על ידי חברת Dow Chemical בשנת 2009, מונתה טרייטל לנציגתה של חברת Dow בישראל, בתחום השרפים מחליפי היונים.

עם השלמת המיזוג ותהליכי ההפרדה בין Dow ל- DuPont בשנת 2019, מונתה טרייטל למפיצה של מכלול פתרונות המים המלא של DuPont בישראל, כולל שרפים וממברנות.

ProMinent היא בין היצרניות המובילות בעולם בתחומים של משאבות מינון, מערכות מדידה אנליטיות של מי שתייה ומי תהליך ומערכות חיטוי מים.
ארבעה עשר מפעלי החברה פזורים בעולם בין אירופה, אמריקה ואסיה. מטה החברה, מחלקת הפיתוח שלה ומפעלה המרכזי ממוקמים בעיר Heidelberg בגרמניה.
בארץ מיוצגת ProMinent ע“י חברת טרייטל הנדסה כימית כבר 40 שנה במהלכן סופקו עשרות אלפי משאבות מינון, אלפי מערכות מדידה ובקרה אנליטיות רציפות ומאות מערכות ומתקנים הותקנו והופעלו בהצלחה.

GEMU היא חברה מובילה בתחום פיתוח וייצור ברזים ומערכות מדידה ובקרה באיכות גבוהה למגוון רחב של תעשיות. GEMU, שנוסדה ב-1964, היא חברה בעלת שם עולמי שבסיסה ממוקם בגרמניה והיא בעלת שישה מפעלי ייצור, שש עשרה חברות-בת ונציגויות בחמישים מדינות סביב העולם. אנחנו מייצגים את חברת GEMU בישראל באופן בלעדי מזה יותר מ-30 שנה ומשלבים את מוצריה בתעשייה הכימית, בתעשיית הפרמצבטיקה והמיקרו-אלקטרוניקה ובמתקני תשתית גדולים לטיפול במים.

חברת Chemviron מרכזת את הפעילות האירופאית של תאגיד הפחם האמריקאי Carbon Calgon - יצרן, ספק ומפתח גלובלי של פחם פעיל גרנולרי ואבקתי. יותר מ-100 סוגים של פחם פעיל של Chemviron משמשים בין השאר לטיפול במי שתייה ובמי תעשייה, טיפול בשפכי תעשייה ובשפכים מוניציפאליים, תהליכי ייצור בתעשיות המזון, הפרמצבטיקה והכימיה, טיהור אויר וניקוי גזים.
חברת Chemviron ידועה ביכולתה לפתור את אתגרי הטיהור הקשים ביותר תודות ליחידות מחקר ופיתוח מתקדמות, מהמובילות בתעשייה.

Lovibond היא אחת מהחברות הוותיקות בעולם בתחום האנליזה של מים והיא פעילה כבר למעלה מ-120 שנה. החברה מתמחה בפתרונות אנליזת מים פשוטים ואמינים לשימוש בתחומים של מי שתייה, בריכות שחייה, מי שפכים וקולחים, מערכות קירור ודודי קיטור. לחברת Lovibond מוניטין רב שנים והיא ידועה בכך שהיא מעניקה ללקוחותיה שירות מעולה בכל מדינה בה היא פועלת באמצעות המפיצים המקומיים.