צרו קשר

תודה

ניצור עמך קשר בהקדם

הסיפור שלנו

טרייטל הנדסה כימית בע"מ הוקמה לפני יותר מ-5 עשורים על ידי פאול טרייטל ז״ל (1930-2003) כחלק מחזונו לטפח חדשנות בתחום מערכות הטיפול במים. תוך שנה בלבד, הצליחה החברה החדשה לבסס שותפויות בלעדיות עם חברות בינלאומיות ולהפוך לנציגה הבלעדית שלהן במדינת ישראל הצעירה.

מים הם מוצר יקר ערך בישראל. באמצעות רשימה ארוכה של מוצרים ושירותים, בהתבסס על דחף בלתי נלאה לשדרג את המערכות הקיימות לטיפול במים ומתוך תשוקה להעצים את התשתיות המקומיות, העיריות, המעבדות והתעשיות בעזרת הטכנולוגיה המתאימה, טרייטל הפכה לחלק משמעותי בהיסטוריה המוצלחת של ניהול מים בישראל.

מאז תחילת המאה ה-21, הולכת ועולה בטרייטל המודעות להשפעה הסביבתית של מוצרי החברה והתנהלותה. אנחנו שואפים לספק ערך מוסף ירוק ללקוחותינו בכל המערכות והמוצרים המפותחים והמתוכננים בחברה. בכל תחומי פעילותה, טרייטל שואפת לטביעת רגל סביבתית מינימלית וליעילות דיגיטלית מרבית, מתוך ראיית חשיבות עליונה בקידום הנושא.

כחברה משפחתית שמבינה את ערכם של יחסים ארוכי טווח, טרייטל משלבת חדשנות פורצת דרך עם הנדסה מבוססת ויציבה ושירות לקוחות פעיל כדי להמשיך לבנות ולהעמיק את הרשת שלה, הכוללת יותר מ-1,000 חברות-לקוחות.

החברה מונה כיום 70 עובדים בשלושה מפעלים ברחבי הארץ והיא נמצאת בצמיחה מתמדת. משרדיה הראשיים של החברה ממוקמים בפתח תקווה.

כשאתם בוחרים בטרייטל תוכלו לצפות ל...

עיצוב מוקפד של תהליכים וביצוע מושלם של פרויקטים ומערכות לטיפול במי שתייה ובמים לתעשייה.

שירות מפורט ומקיף למערכות טיפול במים.

אספקת החומרים ורכיבי הציוד המתקדמים ביותר.

פיתוח פתרונות מתקדמים למים ולמי שופכין.

חידושים שמדברים בעד עצמם

אצלנו בטרייטל, החדשנות הפכה למסורת. TRITEIA, הפתרון המתקדם שלנו להמסת כלור גרנולרי הוא מוצר המשנה את כללי המשחק בכל הקשור להמסה מדוייקת של כימיקלים מוצקים ויצירת תמיסות מדויקות, בהתאם לדרישות הלקוח. המערכת מיועדת בעיקר למים לחקלאות, מי שתייה, מאגרי מים ושימושים תעשייתיים.

מאז פיתוחה, המשכנו להוסיף, לשפר ולבצע במערכת TRITEIA שינויים טכניים, עיצוביים ופונקציונאליים כדי להתאים אותה לצרכים המתפתחים של לקוחותינו: שיפרנו אותה כדי להבטיח מיזעור של טביעת הרגל הסביבתית וערכנו דיגיטציה במאפיינים השונים של המערכת לצורך שיפור המעקב והתיעוד.

כיום אנחנו מייצאים את TRITEIA אל מעבר לים וגאים בחוג הלקוחות הבינלאומי ההולך ומתרחב. נכון להיום, פרושות ומותקנות יותר מ-500 מערכות TRITEIA בכל רחבי ישראל.

באמצעות שירות TREION אנחנו מספקים לאלפי לקוחות עמודות ניידות חדשניות להפקת מים נטולי מלחים. TREION מספקת את הפיתרון היעיל, החסכוני והאיכותי ביותר להפקת נפחים קטנים של מים נטולי מלחים ממי ברז. המים המופקים מעמודות TREION מטופלים באיכות ובאמינות הגבוהות ביותר וכן מעניקים ערך מוסף סביבתי תודות להיותם מוצר ידידותי לסביבה בהשוואה לעמודות אחרות ולטכנולוגיות אחרות לטיפול במים.
מאז ההשקה הראשונית של השירות בשנת 2008, המשכנו לפתח ולשפר את עמודות TREION וכיום הן מותקנות בכל רחבי ישראל במפעלי תעשייה, מעבדות, מכוני מו"פ, אוניברסיטאות, בתי חולים, מרפאות, חברות הזנק, חממות, מתקני תשתית ועוד.

לאחרונה פיתחנו את הדור הבא של עמודות TREION – עמודת TREION TPDI המבוססת על הנדסת חילוף יונים מתקדמת, שמביאה לייצור מים נטולי מלחים בתפוקות גבוהות במיוחד. יתרון זה מציב את עמודות TREION TPDI כאלטרנטיבה עדיפה, הן כלכלית והן תפעולית, על פני מתקני RO המיועדים לספיקת מי מוצר של עד 500 ליטר/שעה והמוזנים במי-גלם שמוליכותם החשמלית עד 500µS/cm .

בנוסף, פיתחנו מודול נייד הכולל 4 עמודות חילוף יונים – מערכת קלה לתפעול ועמידה במיוחד. התפוקה והאיכות הגבוהות של המערכת מביאות לחיסכון משמעותי בעלויות הפקתם של מים נטולי מלחים, ללא ייצור שפכים. TREION ממשיכה להתפתח ולספק מגוון רחב של פתרונות העונים על הצרכים של למעלה מ-1,000 לקוחות עם יותר מ-8,400 התקנות ברחבי ישראל.

סגור >